«Даруй Добро» встановив ігровий комплекс у Петрівському

Мета проекту: створення додаткових можливостей для організації дозвілля дітей та молоді в сільській місцевості, популяризація здорового способу життя.

Статус: Реалізований.

Опис проекту: На запит громади Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізувала важливий соціальний проект із встановлення додаткових елементів дитячого спортивно-ігрового майданчика в центрі села Петрівське Балаклійського району Харківської області.

На території сільської ради проживають понад 3000 осіб, працюють школа та дитячий садок. Вільний час діти та їхні батьки із задоволенням проводять у центрі села, де наразі для них запрацювали додаткові можливості. На ігровому майданчику було встановлено новий сучасний дитячий спортивно-ігровий комплекс «Павутинка» та елемент «Рукохід» високої якості.

Від імені громади та від себе особисто Петрівський сільський голова В. Фоменко завдячує депутату Харківської обласної ради А. Русецькому за координацію проекту та залучення позабюджетних інвестицій у розвиток інфраструктури населеного пункту, а також команді благодійного фонду «Даруй Добро» – за реалізацію проекту.

Робота благодійного фонду в цьому напрямку продовжується. У стадії реалізації перебувають ще кілька проектів з установлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків у малих містах та селах Харківської області. Зокрема, найближчим часом нові потужності з’являться на Балаклійщині та на Первомайщині.  

21/06/2018