«Даруй Добро» продовжує курс на підтримку освіти на Харківщині

Мета проекту: підтримка закладів освіти у сільській місцевості, забезпечення сучасних стандартів у навчально-виховному процесі, покращення матеріально-технічної бази шкіл на Харківщині.

Статус: реалізований

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізувала важливий благодійний проєкт у галузі освіти. Міловській загальноосвітній школі (Балаклійський район, Харківська область) передано новий сучасний смарт-телевізор 55-ї діагоналі для потреб початкової ланки навчального закладу.

Як прокоментувала директорка Міловської ЗОШ Г. Сіромолот, новий телевізор встановлено у першому класі школи, що передбачено вимогами курсу Нової української школи.

Його використовують як наочність, для демонстрації навчальних матеріалів, з метою ефективного засвоєння знань першокласників. Як зазначають педагоги школи, із застосуванням новітніх методик навчання підвищується і інтерес учнів до знань, що сприяє підвищенню продуктивності навчально-виховного процесу.

Новий телевізор школі передав ініціатор благодійності, експерт Анатолій Русецький:

  • Як показує досвід, не всі школи в області, в рамках Нової української школи, забезпечені сучасними технічними засобами навчання, мультимедійним обладнанням. Тому у пріоритеті – залучення додаткових ресурсів у розвиток школи – як базової складової успішного функціонування соціуму, - підкреслив А. Русецький. 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

09/10/2019