«Даруй Добро» підтримує молодих, творчих та ініціативних

Мета проекту: Створення умов для виявлення та розвитку індивідуальних творчих здібностей і талантів, організація повноцінного дозвілля молоді, націленого на розвиток особистості та розширення світогляду, популяризація активного способу життя.

Статус: Реалізовані

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» підтримав кілька молодіжних проектів у районах Харківської області.

Так, за сприяння фонду, у місті Первомайський відбувся Традиційний щорічний конкурс «Хлопець року», який проходить серед старшокласників загальноосвітніх шкіл міста.

За перемогу в конкурсі боролися Олег Гоженко, Дмитро Охріменко, Владислав Тюрін, Ілля Трохимчук, Ілля Мінаєв та Сергій Бурик. Хлопці активно, з ентузіазмом готувалися до конкурсу разом зі своїми командами підтримки. Їм сповна вдалося продемонстрували свої таланти у візитівці, в конкурсі перевтілень «Легенди оживають», в інтелектуальній вікторині та конкурсі «Паті-мейкер», де треба було продемонструвати талант запалювати публіку за допомогою музики і танців.
Шоу вийшло веселим і позитивним. Колориту йому додали виступи танцювальних колективів міста та групи «Ленс». Переможцем конкурсу став Олег Гоженко.

Благодійним фондом було відзначено учасників свята за творчу ініціативу, артистизм, талант та цілеспрямованість. Нагадаємо: одним із пріоритетів благодійного фонду є розвиток індивідуальних творчих здібностей та підтримка обдарованої молоді.

15/03/2018