«Даруй Добро» підтримав спортивні змагання до Дня селища Андріївка

Мета проекту: популяризація здорового способу життя, підтримка спортивних колективів у Харківській області

Статус: Реалізований

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» традиційно підтримала низку спортивних заходів, які проходять у рамках святкування Дня селища Андріївка (Балаклійський район, Харківська область).

Спортивні змагання проходили в центральному парку ім. Т.Г. Шевченка, де облаштовано сучасні спортивні майданчики для гри в футбол та волейбол.

  
       На фото: багатофункціональний спортивний майданчик у центральному парку смт Андріївка

З самого ранку усі спортивні майданчики були завантажені іграми. У волейбол зіграли команди-любителі з Балаклійського району (на фото).


А ось справжні баталії розгорнулися навколо футбольних ігор. За традицією, в Андріївці пройшов Всеукраїнський турнір з футболу до Дня Миру серед дівчаток. У ньому взяли участь юні сумчанки, полтавчанки та місцеві команди. Втім, безумовну перемогу виборола команда «Валькірії», корінні андріївчанки, вихованки Балаклійської ДЮСШ (тренер Володимир Чаговець, на фото).

                                              На фото: команда "Валькірії"Балаклійської ДЮСШ

Балаклія, Близнюки, Борова, Андріївка та Харків боролися за м’яч у турнірі серед ветеранів.  Кращими стали харків’яни – працівники юридичної компанії «ФАС-ЮСТ». Особисту участь у турнірі взяв Анатолій Русецький, депутат Харківської обласної ради, для якого Андріївка є рідним селищем. Він усіляко популяризує та впроваджує найкращі традиції серед земляків, є лідером суспільної думки. За його ініціативи в Андріївці вже не вперше проходять змагання всеукраїнського рівня та товариські зустрічі серед ветеранів футболу.

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» надала сприяння у виготовленні нагородної продукції – кубків, грамот, медалей, статуеток для кращих гравців. А це надважливі трофеї у скарбничці спортсменів та команд.

 


                                                              На фото: команда смт Близнюки

Також фондом залучено благодійників до організації системи заохочень для спортсменів, організовано пригощання кулешем та морозивом.

Отже, фонд традиційно надає спортивним колективам всебічне сприяння для розвитку та дружнього спілкування.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

25/09/2019