«Даруй Добро» підтримав опорну школу в Барвінковому

Мета проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» активно підтримує опорні школи у сільській місцевості та впроваджує програми модернізації навчального процесу.

Статус: Реалізовані.

Опис проекту: За сприяння БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» в Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Барвінківського району Харківської області з’явився новий сучасний телевізор «Vinga S55 UHD 20G», який планують зробити головним атрибутом нової конфенц-зали опорного закладу.

Барвінківська ЗОШ №1 є опорною школою, де активно впроваджується нова система якісної освіти, створюються всі необхідні умови для підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Йдеться про активну комп’ютеризацію закладу, підключення його до мережі Інтернет, створення спеціалізованих класів, впровадження заходів з енергоефективності (заміна вікон, утеплення) тощо.

  • Наразі Барвінківська ЗОШ займається питанням облаштування сучасної шкільної конференц-зали, яка дозволить розширити можливості закладу, – зазначає директор школи Сергій Черний. – Новий сучасний телевізор, який заклад отримав з нагоди Дня знань від БФ «Даруй Добро», – невід’ємний атрибут сучасної конференц-зали, який підносить наші можливості на вищий щабель розвитку. Нам приємно співпрацювати з людьми, які з великою повагою ставляться до школи і розуміють її пріоритети.

Телевізор, який підтримує найсучасніші програми і функції, планують використовувати у питаннях візуалізації навчального процесу, під час проведення презентацій, конференцій, перегляду навчальних матеріалів. 

Реалізація цього проекту стала можливою за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, який докладає максимальних зусиль для підвищення якості освіти в сільській місцевості. Зокрема, у співпраці з благодійним фондом «Даруй Добро» при координації Русецького на Барвінківщині реалізовано низку проектів, спрямованих на покращання якості медичного обслуговування, благоустрою, підтримки обдарованої молоді та ветеранського руху.

Новий сучасний телевізор було передано Барвінківській ЗОШ під час урочистостей з нагоди Дня знань. Дирекція школи, учнівський і педагогічний колективи та батьки щиро вдячні БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» за увагу та сприяння розвитку закладів освіти.

06/09/2017