Умови конкурсу «МОЯ МРІЯ – 2020»

Конкурс «Моя мрія» проводиться з метою підтримки творчої молоді, сприяння патріотичному, духовному, естетичному вихованню.

Організатором конкурсу є «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», за підтримки депутата обласної ради Анатолія Русецького та громадського аналітичного центру «Стратегічна ініціатива».

Прийом робіт відбувається з 25 травня по 21червня за принципом одна робота від одного учасника. Оголошення переможців – 28 червня.

У конкурсі творів «Моя мрія» беруть участь учні загальноосвітніх закладів, які на час проведення конкурсу навчаються в 9-11 класах. Учасникам пропонується виконати творчу роботу за двома темами: «Моя мрія: майбутнє України» та «Моя мрія: майбутнє рідного краю» (рідне селище/місто, Харківська обл.).

Конкурс проводиться за трьома напрямами:

  1. Есе;
  2. Короткометражне відео;
  3. Фотоальбом з коментарями.

Есе: до 8000 знаків з пробілами на одну із запропонованих тем. Вимоги та питання щодо написання есе дивіться за посиланням: https://zno.if.ua/?p=985

 

Короткометражне відео: Рекомендовані формати відео: MPG, AVI, 3GP, MP4, FLV, SWF. Максимальний розмір відео: 100 Мб. Максимальна тривалість відеоролику – не більше 5 хвилин. На конкурс приймаються відео чи анімаційні роботи, створені за допомогою відеокамери, фотоапарату або мобільного телефону в різних технічних і творчих стилях. Зокрема, приймаються документальна, художня і жива зйомка, а також анімація, збережені у форматі відео.

Фотоальбом з коментарями: Максимальна кількість фотографій у альбомі 24, мінімальна кількість фотографій 8. Кожне фото має містити коментар (опис), що відповідає темам конкурсу.

Короткометражний фільм або фотоальбом власних фото розмістіть у Facebook чи  Instagram з хештегом  #МОЯМРІЯ.

Творчі роботи та відомості надсилаються: на mmrija2020@gmail.com або поштою (БФ «Даруй Добро», пров. Поштовий, 5, м. Харків, 61001).

Контактний телефон: 050 859 08 51

Роботи приймаються з такими обов’язковими відомостями про автора: ПІБ, дата народження, адреса проживання та контактний телефон, фото автора, навчальний заклад.

Усі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами. За рішенням журі, буде обрано по три переможці (1, 2 та 3 місце) у кожній номінації, які будуть нагороджені цінними призами. Головний приз за кращу роботу – планшет Apple iPad 10.2

Інформація про хід та результати конкурсу оприлюднюється в ЗМІ та на сайті http://www.dari-dobro.org

 

25/05/2020