«Даруй Добро» дарує красу

Мета проекту: Підтримка родин соціально вразливих категорій.

Опис проекту: За сприяння БФ «Даруй Добро», який зміг залучити до реалізації проекту небайдужих підприємців міста Балаклія, у Балаклійському районі Харківської області стартувала благодійна акція «Даруй Добро» дарує красу», яка має на меті безкоштовне перукарське обслуговування дітей із родин соціально вразливих категорій напередодні 1 вересня.

Активісти запропонували подбати про родини, яким необхідна така допомога, з огляду на скрутне матеріальне становище. Перші кроки підтвердили актуальність і своєчасність означеного соціального досвіду.

До імпровізованих пересувних перукарень звернулися не лише родини, які готують дітей до школи та мають обмежені фінансові можливості, а й родини переселенців з Донбасу, люди соціально вразливих категорій, багатодітні родини.

Сьогодні акція пройшла на території Яковенківської та Шевелівської сільських рад. Зокрема, у Шевелівці було подаровано охайні зачіски вихованцям Балаклійського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Під час акції була відтворена чудова атмосфера. За результатами акції, перукарське обслуговування було надане 30 дітям у двох населених пунктах Балаклійського району. Найближчим часом акція продовжиться і на території інших населених пунктів.

15/08/2017