Сьогодні День народження благодійного фонду «Даруй Добро»!

Рівно 8 років тому, 4 листопада 2011 року, розпочала свою роботу команда Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро».

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 
   

За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів в області. Найбільш значущі – встановлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків у районних центрах та окремих населених пунктах області, облаштування комп’ютерних класів у загальноосвітніх школах, забезпечення закладів освіти мультимедійним обладнанням та сучасними технічними засобами навчання, забезпечення побутовою технікою дошкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, надання спецодягу закладам охорони здоров’я, спортивної форми - дитячим спортивним колективам та сценічних костюмів – творчим колективам.  

  

Неможливо переоцінити роль благодійного фонду «Даруй Добро» у період відбудови міста Балаклія після вибухів артскладів на території військової частини А1352.

 
Фондом було оголошено благодійну акцію зі збору коштів для постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації. У ході акції було зібрано понад 1 млн грн., які люди спрямували на відбудову житла. Конкретну допомогу отримали 103 родини. За сприяння фонду також було облаштовано два сучасних спортивно-ігрових майданчики на території селища Нафтовиків у Балаклії, яке найбільше постраждало внаслідок хаотичного розльоту осколів, та в селі Пришиб, яке також знаходиться у зоні потенційної небезпеки. Команда фонду надавала сприяння органам місцевого самоврядування в організації великогабаритної та спецтехніки, яка була задіяна в процесах благоустрою після вибухів, а людям, чиє житло та майно постраждало або було повністю знищене внаслідок надзвичайної ситуації,  –  юридичну допомогу на благодійних засадах.

Фонд традиційно підтримує Всеукраїнський конкурс зі спортивної бальної хореографії «Legend of dance», Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений Дню Миру в сел. Андріївка, змагання з волейболу «Balakliia open cup», захід з ушанування обдарованих дітей Балаклійського ліцею «Зоряний олімп». Запроваджено конкурс творчих робіт "Моя мрія" для дітей області.

  daruy_dobro_rusetskiy_1 (2)
 

БФ «Даруй Добро» неодноразово ініціював благодійні акції з передачі книг школам, з передачі одягу вразливим верствам населення, з передачі продуктових десантів, ліків та теплих речей до зони операції об’єднаних сил на Донбасі. За сприяння фонду дві родини учасників ООС (с. Вишнева та сел. Савинці, Балаклійський район) отримали житло.

До 8-го дня народження команда фонду висадила 52 саджанці липи в центрі селища Андріївка.


З метою патріотичного виховання, у 2018 та 2019 році в сел. Андріївка Балаклійського району було висаджено алею Миру та алею Слави.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує  за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

04/11/2019