Бригадирівка: програма підтримки ДНЗ – у дії

                 

Мета проекту: Підтримка дошкільних навчальних закладів у сільській місцевості, покращення матеріально-побутових умов ДНЗ та турбота про здоров’я та благополуччя дітей дошкільного віку.

Статус: Реалізований.

Опис  проекту: БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізував важливий соціальний проект підтримки дошкільного навчального закладу в селі Бригадирівка Балаклійського району Харківської області.

Слід зауважити, що о цій порі в селі при місцевій загальноосвітній школі розпочинає роботу дошкільний підрозділ закладу, розрахований на 20 дітей, а сама школа набуває нового статусу навчально-виховного комплексу.

За підтримки БФ "Даруй Добро", новий дитячий садок від сьогодні укомлектований новою пральною машинкою "Атлант" на 8 кг, яка відповідає вимогам та стандартам ДНЗ.
«Це не перший приклад нашої співпраці в Балаклійському районі, спрямований на поліпшення матеріально-побутових умов у дитячих коллективах, – зазначають у фонді. Подібне питання було вирішене нами на базі Петрівського ДНЗ, Андріївського ДНЗ.
Дякуємо колективу Бригадирівської ЗОШ за відгуки і бажаємо вдалих починань у новому напрямку роботи».

Крім цього, іще один благодійний проект на підтримку закладів освіти було реалізовано на базі Веселівської ЗОШ Балаклійського району, якій було передано електром’ясорубку «ВRАUN», що необхідна для функціонування харчоблоку.

 

 

13/12/2017