Близнюківська школа – база для благодійних ініціатив БФ «Даруй Добро»

Близнюківська школа – база для благодійних ініціатив БФ «Даруй Добро»

Мета проекту: на виконання Програми розвитку закладів освіти, Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» підтримує опорні школи в районах Харківської області з метою піднесення рівня освіти на якісно новий щабель розвитку.

Статус: Реалізований.

Опис  проекту: Однією з найбільш гострих проблем загальноосвітніх навчальних закладів у наші дні є застаріла матеріально-технічна база. Зокрема, потребує заміни меблевий фонд шкіл. У цьому напрямку на базі Близнюківської ЗОШ, за підтримки БФ «Даруй Добро» та при координації Анатолія Русецького, реалізовано важливий проект із заміни учнівських парт у класах початкової школи. В цілому, школі поставлено 48 учнівських парт, що покриває поточну потребу початкової ланки в партах. Потреба школи була аргументована місцевими органами влади, місцевим відділом освіти та адміністрацією школи.
- Ми над усе вдячні фонду «Даруй Добро» за розуміння проблем сучасної школи, - зазначає директор Близнюківської ЗОШ Маргарита Іваненко.

Близнюківська ЗОШ – найбільший у районі загальноосвітній навчальний заклад, який є опорною школою. Тут навчається близько 500 дітей. Даний благодійний проект має величезне значення для навчального закладу,  сприяє поліпшенню матеріально-побутових умов, мікроклімату школи та найкращим чином позначається на удосконаленні навчально-виховного процесу.

У школі нагадують, що у 2014 році за сприяння БФ «Даруй Добро» у закладі з’явилося сучасне мультимедійне обладнання (інтерактивна дошка та мультимедійний проектор), що відповідає нормам упровадження європейських стандартів у вітчизняну освіту. Таким чином, школа стає своєрідним майданчиком для реалізації благодійних ініціатив БФ "Даруй Добро".

- Нам важливо не тільки поліпшити матеріальні умови установ, де навчаються діти, але й розширити їхні перспективи, допомогти надати їм гідну дорогу у доросле життя, - зазначають у фонді.

18/10/2017