Мета проекту:  Підтримка дітей пільгового контингенту, дітей з обмеженими можливостями,  допомога школам та дитячим садкам, що розташовані у віддалених районах Харківської області.

Сататус: Реалізований

Опис проекту: За підтримки Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» на Балаклійщині було реалізовано важливий соціальний проект з побутового обслуговування дітей, що базується на послугах пересувних перукарень.

На жаль, далеко не в усіх населених пунктах району працюють перукарні. Ця послуга доступна, як правило, лише в межах районного центру. Тож людям, особливо які проживають у найвіддаленіших від Балаклії селах, подекуди доводиться долати по 40 кілометрів в один бік і витрачати цілий день на те, щоб зробити дитині стрижку.

На допомогу людям у цій ситуації вже не вперше поспішив благодійний фонд «Даруй Добро». У селах із задоволенням сприйняли ініціативу фонду та відзначили практичну користь від означеної благодійної акції.

За сприяння фонду, на благодійних засадах послугами пересувних перукарень у Балаклійському районі скористалися більш ніж 300 дітей, третина з яких – діти пільгового контингенту, зокрема, діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  

Традиційно фонд не оминув увагою вихованців Балаклійського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в селі Шевелівка. Тут виховуються понад двадцятеро дітей, позбавлених батьківського піклування.

Пересувні перукарні традиційно відпрацювали в кожному населеному пункті району. Проект було ініційовано А. Русецьким з метою поліпшення якості побутового обслуговування на селі.

17/01/2018