«AUTUMN DANCE PARTY»

Благодійний фонд «Даруй Добро», за ініціативи Анатолія Русецького, підтримав Всеукраїнський турнір зі спортивної бальної хореографії «AUTUMN DANCE PARTY», що пройшов 17 жовтня під егідою Федерації танцювального спорту України, в Харкові. У змаганнях взяли участь понад 500 учасників з різних областей України. Враховуючи карантинні норми, програму змагань було розбито на 5 блоків. Учасники виступали з латиноамериканською та європейською програмою.  Турнір став чудовим майданчиком для демонстрації талантів дітей з Харківської, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей України.

  • Всеукраїнські змагання зі спортивної бальної хореографії ми підтримуємо кожний рік. Тож щороку наші діти з Балаклії, Ізюма, інших куточків Харківщини та України мають чудову можливість виступати на кращих майданчиках, – зауважив Анатолій Русецький. - Танець – це не просто естетика! Це енергія, що об’єднує. На паркеті свої найкращі таланти демонструють дуже талановиті діти, які змалку звикли багато й наполегливо працювати на результат і, як впевнений, – у них велике майбутнє. Користуючись нагодою, хочу подякувати педагогам та батькам за віру у власних дітей та підтримку їхнього становлення й розвитку.

«AUTUMN DANCE PARTY» пройшов на високому професійному та організаційному рівні. Спортсменів оцінювали 30 професійних суддів з різних міст України. На змаганнях був присутній президент Федерації танцювального спорту України Костянтин Бобрусь. Переможці та учасники турніру були нагороджені дипломами, кубками та медалями за підтримки благодійного фонду «Даруй Добро».


 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

18/10/2021