Анна Слюсарчук з Балаклійського ліцею перемогла в конкурсі і виграла IPad
Мета проєкту: створення сприятливих умов для освітнього та інтелектуального розвитку дітей та молоді на Харківщині.

Статус: реалізований.

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» відзначила переможців творчого конкурс для дітей та юнацтва «Моя мрія».

Тема, яку визначила конкурсна комісія, виявилась непростою, але дуже важливою. Учасники конкурсу розмірковували над майбутнім України та рідного краю.

- Ця тема дуже важлива тому, що вона формує у свідомості дітей та юнацтва об’єктивну картину майбутнього, - акцентував засновник добрих ініціатив Анатолій Русецький. – Це не всім під силу, але наші діти виявили велику сміливість і відповідальність. Вони не бояться мріяти і подають дорослим чудові ідеї. Я переконаний, що конкурс «Моя мрія» формує дискусійну платформу та інтелектуальне середовище майбутньої еліти України.

Переможцями конкурсу «Моя мрія» стали: Катерина Мікуліна, з Барвінківщини, Мечебилівська ЗОШ – ІІ місце в номінації «Есе».

Нікіта Громов, з Балаклійщини, Балаклійська ЗОШ №2 – ІІ місце в номінації «Короткометражне відео».

Кіногрурток «Крок» Близнюківського ліцею Комунального закладу Близнюківської районної ради – за І місце в номінації «Короткометражне відео».

Головний приз – планшет Apple IPad 10.2 – отримала Анна Слюсарчук, учениця Балаклійського ліцею, м. Балаклія.

Переможців нагороджено дипломами конкурсу та цінними подарунками – смарт-годинниками. Сертифікат на отримання сучасного звукового обладнання вручено  кіногуртку «Крок» Близнюківського ліцею.

 Захід пройшов в урочистій атмосфері. Його учасниками стали представники органів місцевого самоврядування, лідери суспільної думки, люди, яким небайдужа доля громад, та батьки переможців.

Спілкування пройшло у дружній атмосфері за круглим столом. Діти поділилися своїми думками щодо розвитку громад, а дорослі пообіцяли підтримувати їх у всіх добрих починаннях в майбутньому.

Команда БФ «Даруй Добро» щиро дякує членам журі за плідну співпрацю.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

 

 

 


 

 

 

28/08/2020