А. Русецький: «Моя мрія» – крок до формування інтелектуального суспільства»

 Мета проекту: популяризація дитячої творчості, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, подальшого розвитку дитячого та народного мистецтва. Привернення уваги громадськості до проблем естетичного виховання та розвитку творчих здібностей обдарованих дітей та юнацтва.

 Статус: поточний.

 Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» розпочала підбиття підсумків конкурсу дитячих творчих робіт «Моя мрія».

Конкурс тривав з 15 березня по 15 квітня (включно) за ініціативи та підтримки А.Русецького, депутата Харківської обласної ради, який акцентував на необхідності популяризації творчих здібностей дітей та юнацтва як основи виховання інтелектуального суспільства.

На розгляд конкурсної комісії надійшло близько 400 робіт, виконаних дітьми різних вікових категорій – від 3 до 18 років.

Наразі в активній фазі триває робота конкурсної комісії. Роботи розсортовано за номінаціями: малюнок, саморобка, поезія, проза. Триває формування єдиного реєстру робіт, їх розгляд, обговорення та оцінювання.

Зауважимо, що на конкурс надійшли роботи як від вихованців шкіл естетичного виховання, так і від любителів. Роботи відрізняються техніками та професійністю виконання, втім, усі однаково пронизані щирістю й відкритістю дитячого світосприйняття.

Найбільшою інтригою конкурсу залишається той факт, що організатори, в міру реальних можливостей фонду, обіцяють втілити в життя мрії 4 дітей, імена яких допоможе визначити жеребкування.

Нагородження переможців пройде в урочистому форматі за попереднім повідомленням на офіційному веб-сайті фонду «Даруй Добро» http://www.dari-dobro.org/ та в офіційних засобах масової інформації.

16/04/2018