«Даруй Добро» звітує про свою діяльність у 2019 році

Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" підбила підсумки благодійної діяльності за 2019 рік.

У звіті БО «ХОБФ» «Даруй Добро» зазначено 32 пункти про реалізовані благодійні проєкти в 2019 році. Діяльність благодійного фонду була спрямована на розвиток закладів освіти, медицини, культури, спорту, соціальної сфери, розвиток інфраструктури та підтримку соціально вразливих верств населення. На реалізацію проєктів у 2019 році спрямовано 2 015 913,37 грн благодійних інвестицій.

Основну увагу минулого року було приділено розвитку інфраструктури для дитячого дозвілля та встановленню дитячих майданчиків. 

 • У 2019 році у низці районних центрів області – у містах:
 • Балаклія – вул. Центральна,
 • Первомайський – ½ мікрорайон, 3 мікрорайон,
 • Барвінкове – центр міста,
 • смт Близнюки – мікрорайон Черемушки та стадіон,
 • сел. Андріївка (центральний парк) та П’ятигірське (центр) Балаклійського району
 • с. Явір Балаклійського району

за сприяння фонду тут було встановлено дитячі майданчики та елементи дитячих майданчиків найвищої якості, від лідера виробництва професійного спортивного та ігрового обладнання в Україні (компанії "Інтератлетика").

Нагадаємо: у 2017-2018 роках сучасні дитячі майданчики було встановлено на території  сел. Нафтовиків у Балаклії, у с. Пришиб, Явір, Петрівське, Савинці, Морозівка, Вільхуватка, Мілова Балаклійського району, на території ДНЗ №2 «Ялинка» у м. Барвінкове Харківської області.

 • Соціальним працівникам та працівникам пошти в районах області було передано 18 велосипедів. Благодійну допомогу отримали Первомайський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та Балаклійський терцентр. Нагадаємо: у 2017-2018 роках велосипеди передавалися працівникам терцентрів, відділень зв’язку, ФАПів у м. Барвінкове, а також у селах Вербівка, П’ятигірське, Шебелинка, Крючки, Чепіль, Морозівка, Яковенкове, сел. Андріївка Балаклійського району та ін.
 • Журналістам та дикторам студії радіомовлення Балаклія ФМ передано професійне обладнання у вигляді екшн-камери Go PRO HERO 7 та мобільного телефона Samsung.
 • Яковенківській ЗОШ Балаклійського району – 2 кулери для питної води.
 • Дзеркалами оздоблено хореографічну залу Морозівського сільського Будинку культури.
 • П’ятигірсьскій селищній раді для Палацу культури, сел. П’ятигірське Балаклійського району, передано українські національні костюми для творчого вокального колективу «Оберіг» – активного учасника художньої самодіяльності, учасника культурно-мистецьких заходів місцевого та районного рівня.
 • Міловській ЗОШ передано благодійну допомогу у вигляді телевізора для потреб початкової ланки закладу на вимоги програм «Нової української школи». Нагадаємо: Міловській ЗОШ у попередні роки було передано мультимедійне обладнання та телевізор, дитсадку – кольоровий принтер. А місцевому ФАПу – пральну машинку та спецодяг для медиків.
 • Вихованцям дитсадків у селищі Андріївка, селах Пришиб та Мілова передано новорічні подарунки.
 • Каркасний топіарій зі штучної трави (паркова скульптура) «Натхнення» (балерина), комплект об’ємних несвітлових літер – інсталяцію «Я люблю Барвінкове» та саджанці кленів гостролистих передано м. Барвінкове, з метою благоустрою території міста.
 • Барвінківській центральній районній лікарні передано 2 нових сучасних холодильники для потреб пацієнтів, які перебувають на лікуванні у стаціонарних відділеннях закладу.
 • Великокомишуваській ЗОШ І-ІІ ступенів Барвінківської РР Харківської області передано дошку Стандарт 5 поверхонь 4000х1000 – комбі.
 • У рамках реалізації програми медичної допомоги залучено понад 200000 гривень.
 • ГО «Петрівчанка», с. Петрівське Балаклійського району, надавалася грошова допомога у реконструкції вуличного освітлення.
 • Книги передавалися Ізюмському міському центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Балаклійському центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Шевченківському дитячому будинку-інтернату
 • Співпраця: Клініка репродуктивної медицини ім. академіка В.І. Грищенка, ТОВ «Медичний центр ім. академіка В.І. Грищенка», ГО «Петрівчанка»

 • Діяльність благодійного фонду «Даруй Добро» – це не разові акції, а велика, системна робота у сфері благодійної діяльності, яка ведеться вже майже десятиліття, починаючи з 2011 року, – зазначає координатор проєктів, організатор благодійності Анатолій РУСЕЦЬКИЙ. – І ми дуже пишаємось, що весь цей час ми були разом з людьми. За допомогою благодійності неможливо вирішити всі болючі проблеми, які хвилюють суспільство. Проте ми можемо сміливо сказати одне: ми не залишаємось байдужими і робимо все, що залежить від нас.
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонду «Даруй Добро» продовжує працювати у сфері благодійної діяльності і надавати конкретну допомогу там, де вона необхідна.

Протягом звітного періоду донорами БО «ХОБФ «Даруй Добро» були:

Андренко С.О.

Бона Інвест, ТОВ

Ватуля Г.Л.

Гідробуд, БК, ТОВ

Глушаков С.В.

Гомза М.В.

Ековтор, СП, ТОВ

Ісса М. А.

Калмиков І. В.

Комов О.Г., ФОП

Лавров Р. М.

ЛОУ УОЛВС, АО

Мандровська Е.І., ФОП

Морозівка Агро, ПК, ТОВ

Нертус, ТД, ТОВ

НОВААГРО Україна, ТОВ

Пахно О.О.

Поліпак ЛТД, ТОВ ВК

СОВТА, ТОВ

Соловйов В. Д.

ФАС-ЮСТ, ЮФ, ТОВ

ХАРКІВРЕАХІМ, ПрАТ

Харківський метисний завод, ТОВ

ХДЛЗ, АТ

БО «ХОБФ «Даруй Добро» щиро дякує благодійникам за запрошує всіх небайдужих до співпраці. Реквізити можна знайти на офіційному сайті фонду: www.dari-dobro.org

Банківські реквізити для платежів в гривні
Благодійна організація 
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
м. Харків МФО 334851,
Код за ЄДРПОУ: 37878302

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

22/01/2020