«Даруй Добро» передав книги вихованцям Балаклійського інтернату

Мета проєкту: Підтримка дітей соціальних категорій, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у Харківській області. Підвищення освітнього рівня дітей та учнівської молоді.

Статус: реалізований

Партнер проекту: Група компаній «НОВААГРО»

Опис проєкту: У Балаклійському інтернаті живуть і виховуються особливі дітки. Їх поєднує одна непроста історія – особливості розвитку та життя без батьків. Частина з них сироти або позбавлені батьківського піклування. У стінах рідного закладу вони забезпечені всім необхідним, проте навряд чи якісь речі здатні замінити родинне тепло.

Сьогодні атмосферу родинного піклування намагалася відтворити в дитячому колективі Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро».

У співпраці з депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким та Групою компаній «НОВААГРО» закладу передано близько 300 примірників книг. Це, переважно, дитяча література: казки, енциклопедії, серії книжок з історії України та країн світу, видання про Всесвіт, Сонячну систему, воду, космос, рослини, тварин, книжки про традиції й звичаї українського народу та відомих особистостей.

  • Для наших дітей, - зізнаються бібліотекарі, – це, насправді, видатна подія. Знаєте, книга для них – як мобільний телефон. Вони не мають можливості, як їхні однолітки, вільно користуватись телефоном або комп’ютером, а бажання пізнавати світ – величезне. Найпершим джерелом інформації для них залишається книга.
  • Якщо ви хочете побачити, що таке радість, подивіться скільки задоволення дітям приносить спілкування з книгою, – зазначає ініціатор благодійності, експерт Анатолій Русецький. – Це далеко не перша благодійна акція, коли ми передаємо книги дітям, які виховуються в дитбудинках та центрах реабілітації. Я вважаю абсолютним пріоритетом загальне підвищення освітнього та інтелектуального рівня суспільства. А коли це стосується дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в державних установах, то цьому має бути приділена подвійна увага.
 

Близько 1000 примірників книг, за сприяння «Даруй Добро» та Анатолія Русецького з 2019 році було передано до дитбудинку у Шевченковому, до центрів соціально-психологічної реабілітації в Ізюмі та Балаклії.

До того ж, цьогоріч близько 3000 примірників книг, за участі харківських видавництв-благодійників, фонд передав  до сільських та шкільних бібліотек у різні райони Харківської області.

Нагадаємо, що подібна акція сьогодні реалізована на базі Балаклійського інтернату.

Команда благодійного фонду «Даруй Добро» вдячна за співпрацю координатору проєкту «Бібліотека мрії» Христині Кириченко, групі компанії «НОВААГРО», депутату Харківської обласної ради Анатолію Русецькому.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

21/11/2019