Новий дитячий майданчик у дитсадку «Ялинка»

Мета проекту: створення додаткових можливостей для гармонійного розвитку дітей у дошкільних навчальних закладах Харківської області.

Статус: Реалізований

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізував важливий соціальний проект зі встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика на території дошкільного навчального закладу №2 «Ялинка» у місті Барвінкове.

«За час функціонування дитячого садка, який налічує понад чотири десятиліття, дитяче ігрове обладнання досягло крайніх ступенів зношення, морально застаріло», – зазначалося на рівні керівництва дитячого навчального закладу на початкових етапах співпраці з благодійним фондом «Даруй Добро».

У користування дітям було передано ігровий комплекс, пісочниці, навіс з лавкою, каруселі, гойдалки – балансири та човники, комплект виробів стіл та лавки. На реалізацію проекту було спрямовано 72,5 тис. грн. коштів благодійників.

Завідувачка Барвінківського ДНЗ "Ялинка" Н.В. Рєзнікова висловила подяку команді БФ «Даруй Добро» та ініціатору проекту депутату Харківської обласної ради Русецькому А.А. від імені колективу закладу, дітей та батьківської громади: "Спасибі за радість, яку Ви подарували нашим дітям".

ДНЗ «Ялинка» відвідують близько 50 дітей з міста Барвінкове. Дитсадок розташований у мальовничій місцевості, серед піввікових сосен. Прогулянки на свіжому повітрі та сучасне спортивно-ігрове обладнання сприяють формуванню здоров’язберігаючого простору у дитячому колективі, що відповідає основним вимогам освітнього процесу.


Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

01/06/2018