Нагороджено переможців конкурсу «Моя мрія»

Конкурс прошов під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії СВІТЛИЧНОЇ, за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія РУСЕЦЬКОГО та за участі благодійного фонду «Даруй Добро»

Одним із вражаючих благодійних  штрихів літа 2018 року є Творчий конкурс дитячих робіт «Моя мрія».

Ініціатива організаторів була цілком зрозуміла і головним  її аргументом стало те, що мрії дітей повинні збуватися. Діти повинні розуміти свою значущість і гідність уже на старті свого життя. А ще цей конкурс мав вагому мотиваційну складову: діти вдалися до вишуканих творчих форм і технік, щоб висловити свою мрію. Вони писали вірші, прозові твори, малювали, виготовляли саморобки, працювали в техніці декупаж, аплікації, бісероплетіння, шиття тощо .  

На розгляд конкурсної комісії надійшло понад 400 робіт у різних мистецьких номінаціях. У конкурсі взяли участь діти від 3 до 18 років. Надихає той факт, що в на Україні підростає духовне покоління: більшість творчих робіт присвячені темі миру в Україні, патріотизму, відданості рідній землі.

У рамках конкурсу було відзначено 35 дітей – переможців із різних районів Харківської області. Усі були відзначені грамотами та цінними подарунками. Дітей прийшли підтримати їхні батьки, громадськість, духовенство. Зокрема, на конкурс завітав батько одного з учасників конкурсу Володимира Сильченка, настоятель Свято-Іллінського храму селища Близнюки отець Олексій Сокаль. Він зауважив, що зерна добра, посіяні в дитинстві, обов’язково дадуть добрі сходи і переконливий урожай.

За умовами конкурсу, організаторами, шляхом жеребкування, було здійснено мрії кількох дітей у різних вікових категоріях. Так, Ганні Похилій з Барвінкового було вручено сертифікат на сімейну подорож до парку атракціонів, адже ми культивуємо сімейні цінності. Дівчинка разом з родиною отримала шанс провести сповнений чудових пригод день у Центральному парку розваг ім. Горького (м. Харків).  Фотоапарат було вручено Софії Царук з сел. Донець Балаклійського району. Андрія Меркулова з Андріївки чекає велосипед.

Сергію Одінцову з с. Малолітки Барвінківського району було вручено унікальні видання «Історія українського війська» та «Традиції українського народу», адже хлопчик мріє стати захисником України. І це теж наснажує всіх, хто мав причетність до цього надзвичайно цікавого конкурсу.

  • Резюмуючи, слід зазначити, що у дитячої аудиторії є запит на подібні проекти. Для багатьох дітей конкурс став стимулом для розкриття та розвитку таланту. І ми задоволені тим, що підготували для них цей чудовий трамплін, - зауважив А. Русецький, головний ініціатор доброго починання, спрямованого на підтримку і розвиток підростаючого покоління.  
20/09/2018