«Даруй Добро» передав новорічні подарунки малечі з Балаклійського району

Мета проєкту: привітання малечі з новорічними святами.

Статус: реалізований

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» традиційно передала новорічні  подарунки малечі з Балаклійського району Харківської області.

Подарунки було передано до Андріївського ДНЗ, Пришибського навчально-виховного комплексу, Міловського ДНЗ.

Подарунки також було передано на урочистий захід з відкриття головної ялинки в селищі Андріївка.

В цілому, фонд передав дітям 317 комплектів новорічних подарунків.

Ця акція є традиційною для фонду. У пріоритеті – діти вразливих соціальних категорій.

  • Щороку ми організовуємо передачу солодощів до новорічних свят до дитячих установ, – зазначає ініціатор благодійності Анатолій Русецький. – Від щирого серця вітаю малят та їхніх батьків з Новим роком та Різдвом і бажаю всього найкращого у 2020 році. А цю роботу ми будемо продовжувати. Бо діти – це головне!

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 


28/12/2019