Новий рік і подарунки!

Мета проекту: Виховання дітей у кращих традиціях добра і турботи, збереження новорічних традицій, підтримка дітей соціального контингенту в сільській місцевості.

Опис проекту: Новоріччя – улюблена пора малечі. А яке ж свято без подарунків? Про це вкотре подбала Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», традиційно взявши участь у створенні новорічного настрою у малечі з Балаклійського району.

За сприяння благодійного фонду, до дитячих садків, що в селищі Андріївка, в селах Пришиб та Мілова, було поставлено новорічні подарунки, які вручено малечі під новорічною ялинкою під час проведення тематичних заходів до свят.

До того ж, новорічні подарунки від Діда Мороза отримали діти під час відкриття головної ялинки в селищі Андріївка. Тут, де речі, за підтримки БФ «Даруй Добро», при залученні благодійних ресурсів та бізнесу, було встановлено новорічну ялинку, яка стала о цій порі справжньою окрасою селища та несподіваною радістю для малюків. На сьогодні ялинка – улюблене місце сімейного дозвілля андріївчан.

У цілому, подарунки отримали 440 дітей.

Паралельно благодійні акції за підтримки фонду пройшли у дитячому Будинку сімейного типу родини Юхимців у Балаклії, де наразі виховуються дев’ятеро дітей різного віку, та в Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Шевелівка, де виховуються двадцятеро дітей, позбавлених батьківського піклування. До свята дітям було передано спортивний інвентар, солодощі, необхідні предмети побуту. Слід зауважити, що фонд давно підтримує ці заклади, надаючи їм необхідну допомогу в плані покращення побутових умов та оновлення матеріально-технічної бази.

«Дорогі діти, батьки, шановні односельці! – звернулася до присутніх Т.П. Русецька, засновник БО «ХОБФ «Даруй Добро». – Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Вперше за багато років у нашому селищі засяяла чудова ялинка, яка не поступається красою навіть столичній!

Ми дуже мріяли про це диво і дуже-дуже старалися подарувати цю новорічну радість і дітям, і дорослим. Я бажаю, щоб ця ялинка стала символом родинного щастя, миру, радості і благополуччя. Бажаю, щоб святкування Нового року біля неї стало доброю традицією, і щоб кожного року ми зустрічалися тут у чудовому настрої і в доброму здоров’ї».

Новорічного всім настрою і веселих свят!"

28/12/2017