«Даруй Добро» встановив дзеркала в хореографічній залі Морозівського БК

Мета проєкту: підтримка будинків культури у сільській місцевості. Підтримка дитячих творчих та спортивних колективів. Популяризація здорового способу життя.

Статус: реалізований

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» встановила дзеркала, площею 11 м2, у хореографічній залі Морозівського сільського Будинку культури.

Гуртки, які проходять у хореографічній залі БК, відвідують дві різновікові групи з числа місцевої малечі. А це близько 20 діток.

Крім цього, тут проходять заняття з фітнесу.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

26/12/2019