Цьогоріч запрацювали дитячі майданчики в Балаклії та П’ятигірському
Мета проекту: створення розвивального, здоров’язберігаючого  середовища для дітей та юнацтва, підтримка здорового способу життя.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Потягом літа 2019 року Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізувала 10 проектів зі встановлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків на Харківщині.

Зокрема, два майданчики було встановлено в Балаклійському районі: на території житлового масиву по вулиці Центральній у місті Балаклія та в центрі села П’ятигірське.

 

Малечі передано нові сучасні спортивно-ігрові комплекси, гойдалки, балансири, каруселі, пружинки, пісочниці.

На практиці виходить, що фінансування проектів, пов’язаних з благоустроєм дитячої інфраструктури здійснюється, як правило, за залишковим принципом. І це дійсно проблема. Особливо в сільській місцевості, де дітям ніде гратися, а про спеціально облаштовані для дозвілля майданчики їм залишається тільки мріяти. Вкрай стурбовані цим питанням і молоді батьки, які, природно, хочуть для своєї малечі кращого. Вони стукають в усі двері і все частіше сподіваються на благодійників.

Експертну думку з цього приводу висловив ініціатор благодійності Анатолій Русецький:

  • Відсутність дитячих майданчиків – одна з найбільш поширених проблем. Усе, що було побудоване раніше, за радянських часів, знищено або прийшло в моральний занепад, а нове створюється дуже повільно. Тому одним з напрямків, яким ми опікуємося, залишається допомога молодим батькам та місцевим радам у питаннях облаштування ігрових зон для дітей, де вони з користю і безпечно зможуть проводити вільний час і розвиватися.

Проекти реалізовано із залученням позабюджетних інвестицій – виключно за кошти благодійників.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

19/09/2019