Одним з найважливіших напрямків роботи нашого Благодійного фонду є підтримка соціальних установ для дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями, а також допомога школам та дитячим садкам, що розташовані у віддалених районах Харківської області.

Програма допомоги дитячим закладам спрямована на поліпшення якості життя та освіти соціально незахищених категорій дітей. Нам важливо не тільки сприяти створенню комфортних умов, в яких ростуть та навчаються діти, але й розширити їхні перспективи, надати їм гідну дорогу у доросле життя.

Мета програми

Розвиток інфраструктури дитячих установ, поліпшення умов виховання та навчання дітей;

Розробка і реалізація нових, що відповідають сучасним вимогам, інструментів соціальної адаптації незахищених категорій дітей;

Збереження і зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя вихованців соціальних закладів та дитячих установ;

Створення умов для виявлення та розвитку індивідуальних творчих здібностей і талантів вихованців соціальних закладів, організація повноцінного дозвілля вихованців, націленого на розвиток особистості та розширення кругозору.

Підвищення кваліфікації працівників дитячих установ

Основні завдання програми

Моніторинг стану матеріально-технічної забезпеченості дитячих установ

Вирішення інфраструктурних проблем в дитячих установах - поліпшення умов проживання вихованців, ремонт та оновлення приміщень загального користування, закупівля матеріалів для навчальних класів, будівництво спортивних майданчиків, модернізація матеріальної бази підрозділів медичної допомоги;

Сприяння в лікуванні та реабілітації тяжкохворих дітей та дітей з обмеженими можливостями, сприяння забезпеченню регулярного відпочинку зазначеної категорії дітей.

Організація свят для дітей підшефних установ, організація екскурсій, виїздів в театри і музеї, організація майстер-класів, сприяння участі вихованців у обмінних програмах.

Організація тематичних семінарів, конференцій та тренінгів для працівників дитячих установ.


Проекти

Реалізовані проекти

БФ "Дарує красу": у центрі уваги - діти пільгових категорій

Статус: Реалізований

За підтримки БФ "Даруй Добро", в Балаклійському районі послугами пересувних перукарень на благодійних засадах скористалися 300 дітей, серед яких - діти пільгових категорій.
Детальніше
Важливо дати дітям не лише умови, а й перспективи

Статус: Реалізований

За сприяння "Даруй Добро" у Залиманській загальноосвітній школі з'явився стіл для гри в настільний теніс
Детальніше
Новий рік і подарунки!

Статус: Реалізований

"Даруй Добро" передав новорічні подарунки більш ніж 400 дітям у Балаклійському районі Харківської області, частина з яких - діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти пільгових категорій.
Детальніше
"Даруй Добро" привітав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Статус: Реалізований

БФ "Даруй Добро" взяв участь в організації поздоровчої кампанії до Дня Святого Миколая для вихованців дитячого будинку сімейного типу Юхимців та центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
Детальніше
Бригадирівка: програма підтримки ДНЗ – у дії

Статус: Реалізований

За підтримки БФ "Даруй Добро", новий дитячий садок у Бригадирівці укомлектований новою пральною машинкою "Атлант"
Детальніше
Близнюківська школа – база для благодійних ініціатив БФ «Даруй Добро»

Статус: Реалізований

За сприяння БФ "Даруй Добро", Близнюківській загальноосвітній школі поставлено 48 учнівських парт, що покриває поточну потребу початкової ланки в партах.
Детальніше
«Даруй Добро» - за рівні можливості

Статус: Реалізований

Напередодні в селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області відкрито два сучасних спортивних майданчики: багатофункціональне поле для гри в футбол, баскетбол, теніс та майданчик для гри в пляжний волейбол.
Детальніше
«Даруй Добро» підтримав опорну школу в Барвінковому

Статус: Реалізований

За сприяння БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» в Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Барвінківського району Харківської області з’явився новий сучасний телевізор, який планують зробити головним атрибутом нової конфенц-зали опорного закладу.
Детальніше

Поточні проекти

БФ "Даруй Добро", за підтримки А. Русецького, оголошує конкурс дитячих робіт "Моя мрія"

Статус: Поточний

Мрійники і мрійниці!БО "Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» спільно з депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким запрошують вас взяти участь у конкурсі дитячих творчих робіт «Моя мрія»!!!
Детальніше
«Даруй Добро» дарує красу

Статус: Поточний

Cтартувала благодійна акція «Даруй Добро» дарує красу», яка має на меті безкоштовне перукарське обслуговування дітей із родин соціально вразливих категорій напередодні 1 вересня.
Детальніше