У воєнний час Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» перелаштувала стрій - і від початку війни росії проти України забезпечує гуманітарні потреби мирного населення та українських військових. 
Фонд став ефективним майданчиком, який щодня підтримує життя під час війни. Команда фонду на чолі з Анатолієм Русецьким цілодобово працює з волонтерами, партнерськими організаціями в Україні та закордоном, в Європі та Америці. 
Розв'язана росією війна спричинила гуманітарну катастрофу в Харкові та Харківській області. Р
езультат роботи фонду - це щоденна передача гуманітарної допомоги мирному населенню на територіях, де ведуться активні бойові дії. На постійній основі «Даруй Добро» допомагає лікарням Харкова, серед яких Харківська міська лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги N4 ім. проф. Мещанінова, де рятують тисячі життів, і українському війську, яке боронить Україну. Щодня фонд передає людям та війську продукти харчування, хліб, питну воду, ліки, а також амуніцію, спорядження та приладдя для армії. У воєнний час фонд активно координує свої дії зі Штабом оборони, забезпечує гуманітарні потреби військових Збройних сил України, сил територіальної оборони, спецпідрозділів Нацгвардії, Нацполіції та СБУ.
- У нашої команди одна мета - мир і спокій на рідній землі, в Україні, - підкреслює Анатолій Русецький. 
Команда благодійного фонду «Даруй Добро» щиро дякує партнерам, волонтерам, доброчинцям, представникам бізнесу за співпрацю та активну громадянську позицію, яка наближає перемогу України.


Наші партнери