Новини

На рахунок БФ «Даруй Добро» надходять кошти на відновлювальні роботи в Балаклії
30/03/2017
На рахунок фонду Даруй Добро надходять кошти від благодійників на відновлювальні роботи

Детальніше

БФ «Даруй Добро» оголосив про збір коштів
25/03/2017
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» оголошує про збір коштів у зв'язку з надзвичайною ситуацією на Балаклійщині. 23 березня 2017 року на найбільшому артскладі боєприпасів у Східній Європі стався вибух. У результаті надзвичайної події було евакуйовано понад 20 000 осіб.

Детальніше

Благодійна допомога жителям соціальних категорій
15/03/2017
Мета проекту: підтримка представників соціально вразливих категорій – малозабезпечених громадян, багатодітних родин, пенсіонерів та інвалідів у сільських населених пунктах Харківської області.

Детальніше

Вербівській бібліотеці передано книги Всеволода Нестайка
10/03/2017
Поповнення бібліотечного фонду шкільних бібліотек у сільській місцевості з метою всебічного гармонійного розвитку особистості, виховання патріотизму у дітей.

Детальніше

Фонд «Даруй Добро» опікується дитячими садками
15/02/2017
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» продовжує системну роботу щодо оновлення та зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів з метою створення гідних умов для здоров’я та життєдіяльності дітей.

Детальніше

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
29/12/2016
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Детальніше

Солодкі подарунки до Новоріччя та Різдва отримали півтисячі дітей
28/12/2016
За підтримки Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» у районах Харківської області традиційно було організовано привітання дітей до Нового року та Різдва Христового з врученням новорічних наборів з цукерками.

Детальніше

Методологічна допомога органам місцевого самоврядування
22/12/2016
Мета проекту: надання методологічної допомоги органам місцевого самоврядування, спрямованої на покращення умов роботи в умовах становлення процесів децентралізації в Україні

Детальніше

Програма комп’ютеризації в дії: Лозовеньківська сільська бібліотека
09/12/2016
Мета проекту: поліпшення матеріально-технічної бази закладів просвіти у сільській місцевості, комп’ютеризація бібліотек, забезпечення їх сучасною оргтехнікою для покращання якості роботи та обслуговування населення, розширення джерел отримання та рівний доступ до інформації широких верств населення.

Детальніше