Новини

Бригадирівка: програма підтримки ДНЗ – у дії
13/12/2017
За підтримки БФ "Даруй Добро", новий дитячий садок у Бригадирівці укомлектований новою пральною машинкою "Атлант"

Детальніше

«Даруй Добро» надає підтримку сільській пошті, щоб люди у найвіддаленіших селах не втрачали зв’язку зі світом
16/11/2017
За сприяння БФ «Даруй Добро» та за підтримки Анатолія Русецького, у Балаклійському районі на базі Андріївської селищної та Яковенківської сільської рад було реалізовано проект із забезпечення велосипедами місцевих відділень зв’язку

Детальніше

«Даруй Добро» підтримав Свято-Преображенський храм у Петрівському
07/11/2017
«Даруй Добро» відгукнувся на актуальний запит громади, надавши благодійну допомогу на придбання кіоту

Детальніше

За трудовий подвиг, за досвід і вміння радіти життю
25/10/2017
БФ «Даруй Добро», за підтримки представників бізнесу, які виступили в ролі благодійників, вдалося реалізувати проект з підтримки соціально вразливих категорій населення у населених пунктах Балаклійського району

Детальніше

Близнюківська школа – база для благодійних ініціатив БФ «Даруй Добро»
18/10/2017
За сприяння БФ "Даруй Добро", Близнюківській ЗОШ поставлено 48 учнівських парт, що задовольнило потребу почтакової ланки закладу в партах.

Детальніше

«Даруй Добро» - за рівні можливості
27/09/2017
Напередодні в селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області відкрито два сучасних спортивних майданчики: багатофункціональне поле для гри в футбол, баскетбол, теніс та майданчик для гри в пляжний волейбол. Нові майданчики розпочали свою роботу зі змагань обласного значення.

Детальніше

«Даруй Добро» підтримав опорну школу в Барвінковому
06/09/2017
За сприяння БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» в Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Барвінківського району Харківської області з’явився новий сучасний телевізор, який планують зробити головним атрибутом нової конференц-зали опорного закладу.

Детальніше

«Даруй Добро» дарує красу
15/08/2017
Cтартувала благодійна акція «Даруй Добро» дарує красу», яка має на меті безкоштовне перукарське обслуговування дітей із родин соціально вразливих категорій напередодні 1 вересня.

Детальніше

Підтримка людей з обмеженими можливостями
11/08/2017
За сприяння БО «ХОБФ «Даруй Добро» жительці с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області В. Я. Зеленській було передано ходунки для хворих.

Детальніше

Родині Мартиненків із Балаклії передано телевізор
18/07/2017
За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» родині Мартиненків із Балаклії, яка постраждала від вибухів на артскладах та від мародерства, було вручено телевізор «Philips».

Детальніше