Новини

«Даруй Добро» - за рівні можливості
27/09/2017
Напередодні в селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області відкрито два сучасних спортивних майданчики: багатофункціональне поле для гри в футбол, баскетбол, теніс та майданчик для гри в пляжний волейбол. Нові майданчики розпочали свою роботу зі змагань обласного значення.

Детальніше

«Даруй Добро» підтримав опорну школу в Барвінковому
06/09/2017
За сприяння БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» в Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Барвінківського району Харківської області з’явився новий сучасний телевізор, який планують зробити головним атрибутом нової конференц-зали опорного закладу.

Детальніше

«Даруй Добро» дарує красу
15/08/2017
Cтартувала благодійна акція «Даруй Добро» дарує красу», яка має на меті безкоштовне перукарське обслуговування дітей із родин соціально вразливих категорій напередодні 1 вересня.

Детальніше

Підтримка людей з обмеженими можливостями
11/08/2017
За сприяння БО «ХОБФ «Даруй Добро» жительці с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області В. Я. Зеленській було передано ходунки для хворих.

Детальніше

Родині Мартиненків із Балаклії передано телевізор
18/07/2017
За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» родині Мартиненків із Балаклії, яка постраждала від вибухів на артскладах та від мародерства, було вручено телевізор «Philips».

Детальніше

«Даруй Добро» – провідник добра
14/07/2017
Реальну грошову благодійну допомогу від фонду отримали 103 родини з Балаклії, Вербівки та Яковенкового. Коментарі містян та очевидців.

Детальніше

Бензокоса для Асіївської школи:  маленька мрія і велика допомога
12/07/2017
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» активно підтримує заклади освіти у сільській місцевості.

Детальніше

Медичне обладнання для районних лікарень
27/06/2017
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» при координації Анатолія Русецького реалізувала важливий проект, спрямований на підтримку закладів охорони здоров’я в Балаклійському та Барвінківському районах.

Детальніше

БФ «Даруй Добро»  підтримав Центр поштового зв’язку №2 у Балаклії
07/06/2017
БФ "Даруй Добро" підтримав Центр поштового зв’язку №2 у Балаклії,який постраждав внаслідок надзвичайної ситуації на військових складах

Детальніше

Барвінківській ветеранській організації – багатофункціональний пристрій
30/05/2017
За сприяння БФ "Даруй Добро", Барвінківській районній організації ветеранів передано багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-ксерокс), що допомагає ветеранам у роботі та забезпечує людям похилого віку рівні можливості.

Детальніше