22/05/2019
У Первомайському триває встановлення дитячого містечка
Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" бере активну участь у реалізації масштабного інфраструктурного проекту для дітей на території одного з найбільших житлових масивів міста Первомайський - 1/2 мікрорайону.
Спочатку було величезне колективне звернення від батьків, які заявляли, що міська малеча просто потерпає без належних умов для дозвілля та розвитку.
Встановленню майданчика передувала велика командна робота, а головне воля й аргументація координатора проекту Анатолія Русецького, що місту дійсно потрібні додаткові умови для дозвілля та розвитку дітей:
- Я завжди говорю, що ми як батьки і як люди повинні організувати для наших дітей ситуацію успіху уже на старті їхнього життя. Це дитяче містечко дозволить маленьким містянам із задоволенням проводити час на улюбленому майданчику, розвиватись фізично. А для мене головне, що це безпечні, сертифіковані елементи від провідного виробника контрукцій для дитячих та спортивних майданчиків "Інтреатлетика", а значить, батьки можуть бути впевненими, - зазначив А. Русецький.
Встановлення майданчика проходить за активної участі ініціативної молоді, батьків.
Попереду - благоустрій території дитячого містечка та урочисте відкриття.
Слід зауважити, що подібні майданчики о цій порі встановлюються на території міста Барвінкове, а також селищ Близнюки та Андріївка Балаклійського району Харківської області.
Вартість замовлення склала понад 1,1 млн. грн.
У реалізацію проекту задіяно благодійні інвестиції.


Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.