01/05/2022
Help Ukraine!
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», на чолі з Анатолієм Русецьким, передала мирним жителям Харківщини та військовим Збройних сил України 500 тонн гуманітарної допомоги. 
З початку війни фонд перепрофілював свою діяльність і наразі, замість соціальних проектів, працює над забезпеченням гуманітарної безпеки у місті Харкові та Харківській області, де постійно ведуться активні бойові дії. Розв‘язана Росією війна, призвела до різкого дефіциту продовольства та ліків у громадах. Люди опинилися в ізоляції, особливо це стосується окупованих територій, постійно знаходяться під обстрілами, місяцями живуть у холодних підвалах. Ризикуючи життям, волонтери фонду доїжджають до найгарячіших точок, щоб доставити людям гуманітарну допомогу. 
За час війни благодійний фонд «Даруй Добро» став флагманом волонтерського руху в Харківській області. Щоденно активісти та волонтери фонду продовжують виконувати свою місію: годують мирних жителів у фронтовій області, допомагають лікарням, забезпечують продовольством сили оборони Харкова та області. Фонд діє у безпосередній координації зі Штабом оборони, органами місцевого самоврядування та волонтерами на місцях. 
Команда фонду активізувала широкий пласт ділових робочих стосунків з бізнесом, волонтерськими хабами в Україні та закордоном, співпрацює з органами влади в тилових областях. 
Мирним жителям щодня доставляються продукти харчування, готова їжа, речі першої необхідності та ліки. Здебільшого, це люди похилого віку, родини з дітьми, люди з інвалідністю, які не можуть  евакуюватися з об‘єктивних причин. За підтримку фонду продукти харчування та готова їжа доставляється також і військовим. 
З 1 березня по 30 квітня включно на придбання гуманітарної допомоги спрямовано 2 641 668,12грн.

Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" запрошує до співпраці всіх небайдужих і щиро дякує за допомогу компаніям та громадянам України: 
ПРЕДСТАВНИЦТВО "ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС"
DENYS MIASOUTOV
UKRANIAN CULTURAL CLUB OF DALLAS
КОЗЕЛКОВА Ірина Львівна
СКЛЯРОВА Ірина Андріївна
СЕРГІЄНКО Марина Олександрівна
СЛОВІКОВСЬКА Наталія Олександрівна
ФАБРИК А. Ю.
ПОСОХОВА Юлія Юріївна
IВАЩЕНКО Марина Миколаївна
ТОВ "ТД "НЕРТУС"
NOVA UKRAINE
КРАВЧЕНКО Ю.П. ФОП
ТОВ "СТАТУС-24"
ЧАПІЧАДЗЕ Яна Олександрiвна
ЛУК'ЯНЕЦЬ Андрій Сергійович
ТОВ "БІ-ТРЕЙД ПЛЮС"
ІВАЩЕНКО Станіслав Олександрович. 

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів.