06/12/2021
«Даруй Добро» оголосив збір коштів для родини погорільців з П’ятигірського

«Даруй Добро» оголосив збір коштів для родини з П’ятигірського, що втратила житло після пожежі

29 листопада 2021 року в одному з приватних домоволодінь у селищі П’ятигірське Донецької громади сталася пожежа.  Лихо залишило без даху над головою 4 родини.

Відразу після пожежі мешканці трьох родин були розселені по родичах. І лише родина Тамари Ткач не має родичів і змушена просити допомоги у небайдужих людей.

У родині виховуються двоє маленьких діток – Костянтин, 2021 року народження (2,5 місяці), та Максим, 2009 року народження.

Зараз Тамара знаходиться у відпустці по догляду за дитиною. До декрету працювала продавчинею продовольчої групи товарів. Після пожежі родина залишилась, у буквальному сенсі, на вулиці.  Вогнем знищено все – від документів до одягу, – зізнається Тамара Ткач і щиро дякує небайдужим людям, які відразу запропонували допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, речей першого спожитку. Громада почала збирати для родини кошти на придбання житла. За станом на сьогодні, люди зібрали 60000 гривень. Проте цього недостатньо для придбання квартири в П’ятигірському: потрібно ще майже вдвічі більше.

ХОБФ «Даруй Добро» звертається до всіх, кого не залишає байдужими історія родини з маленькими дітьми, які взимку залишилися без житла, і просить перераховувати пожертви за такими реквізитами:

Благодійна організація 
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
м. Харків МФО 334851,
Код за ЄДРПОУ: 37878302


Інформаційна
довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

фото з мережі Фейсбук
профіль: Донецька селищна територіальна громада