04/11/2021
«Даруй Добро» - 10 років!

4 листопада Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» відзначає 10 років з дня заснування.

Благодійний фонд засновано в листопаді 2011 року за ініціативи Анатолія Русецького. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

 «Даруй Добро» має високу репутацію в Харківській області. За час своєї діяльності фонд реалізував понад 500 благодійних проектів. Найбільш вагомі з них – передача засобів індивідуального захисту та дезінфекторів медичним працівникам лікувальних установ районів області у період пандемії Covid-19, підтримка жителів Балаклії, які постраждали внаслідок вибухів боєприпасів на території військової бази А 1352, встановлення дитячих майданчиків у містах і селах Харківської області (Балаклія, Андріївка, Донець, П’ятигірське, Савинці, Пришиб, Мілова, Вишнева, Морозівка, Петрівське, Барвінкове, Первомайський, Близнюки та ін.), передача комп’ютерних класів, мультимедійного обладнання, ноутбуків та оргтехніки – загальноосвітнім школам, велосипедів - працівникам соціальних служб, листоношам та сільським ФАПам, побутової техніки – дитсадкам та закладам медицини, придбання житла для учасників бойових дій на сході нашої держави та допомога у фінансуванні протоколів ЕКЗ, внаслідок яких народилося двоє здорових малюків.

Крім цього, у 2021 році фонд реалізував кілька соціально важливих проектів:

  • «Відчиніть – це я» – щоб привернути увагу до проблем дітей з інвалідністю;
  • «Моя мрія» – на підтримку обдарованих дітей – майбутньої інтелектуальної еліти суспільства;
  • «Підтримай наших лікарів» – щоб підтримати медиків у складні часи боротьби з коронавірусом, у рамках якого фонд передав до районних лікарень дитячі малюнки.
  • За підтримки фонду проходить Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців «Легенда Денс». Цього року це був «Autumn dance party».

Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.