16/08/2022
Аеророзвідці передано «Matrice 300 RTK», яких практично немає на Харківщині

Це стало можливим завдяки співпраці з генеральним партнером - ПРЕДСТАВНИЦТВОМ "ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС".
Фронту потрібні дрони! Безпілотні літальні апарати стали флагманом передової і, поряд із озброєнням, першою необхідністю Збройних сил України у боротьбі за її свободу і незалежність. Успіх аеророзвідки, численні бойові завданні, точність їх виконання та збережені життя наших захисників напряму пов’язані з наявністю дронів та квадрокоптерів. Для Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» наразі це одна з першочергових цілей, над реалізацією якої разом з фондом на волонтерських засадах працює ціла команда високоосвічених, мотивованих людей, справжніх патріотів України.  

За підтримки ПРЕДСТАВНИЦТВА «ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС» на потреби військових штабу угруповання військ ХАРКІВ було передано дороговартісний сучасний високотехнологічний мультикоптер DJI Matrice 300 RTK. Це новий стандарт в індустрії коптерів, поєднання інтелектуальних функцій з високою виробничою спроможністю та надійністю, що не має аналогів, та дозволяє військовим бути ще ефективнішими на полі бою та мати перевагу над ворогом. Таких апаратів практично немає на озброєнні в Харківській області.
З початку збройного вторгнення військ російської федерації на територію України «ІНТЕГО ГРУП» працює в тісному професійному контакті з благодійним фондом «Даруй Добро», є його постійним генеральним партнером, який докладає максимум зусиль, наближаючи Перемогу України.

Завдяки благодійній фінансовій допомозі ПРЕДСТАВНИЦТВА «ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС» оборонці Харківщини на Харківському, Ізюмському, Чугуївському напрямках отримують компетентну фахову допомогу у вигляді своєчасно доставлених квадрокоптерів, пультів управління, систем безперебійного живлення, транспорту тощо.

А передача армії таких речей, як «Matrice 300 RTK» – це прояв високої мотивації, громадянської свідомості та патріотизму.

  • «Сьогодні, завдяки волонтерам, наша група аеророзвідки отримала такий чудовий апарат. Перше враження та емоції переповнюють, тому що на Харківщині таких апаратів практично немає. Завдяки цьому апарату можна виявляти противника на відстані до 15 кілометрів, вдень і вночі. Я впевнений, що жоден ворог тепер не сховається від нашого дрона. Щиро вірю в те, що наша Перемога буде найближчим часом. Завдяки волонтерам, завдяки небайдужим українцям ми обов’язково переможемо», – прокоментував представник аерородвідки.

Команда благодійного фонду «Даруй Добро» на чолі з координатором проектів, військовослужбовцем штабу угрупованнчя військ ХАРКІВ Анатолієм Русецьким висловлює щиру вдячність за плідну співпрацю та взаєморозуміння ПРЕДСТАВНИЦТВУ «ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС». Наближаємо Перемогу України разом!   

 ____ 

Дрони та квадрокоптери – бажані цілі для окупантів. Тому передача БПЛА на передову не втрачає актуальності.

Допомогти нашим військовим можеш ти!

Банківські реквізити для платежів у гривні
Благодійна організація 
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
Призначення платежу - БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК!
Код за ЄДРПОУ: 37878302

Для платежів у валюті:
Name of the organization:​
Charitable organization «Kharkov Region Charity Fund «Daruj Dobro»

Business address:
5 Poshtovyi lane, Kharkiv, 61050, Ukraine
Organization registration number:
37878302
Beneficiary bank name:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
Beneficiary bank business address:
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
SWIFT BIC:
FUIBUA2X
Account for donations in EUR:
UA433348510000000000260036951
Account for donations in USD:
UA433348510000000000260036951

Опція "Пожертвувати": https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=UU9J9QWWMJNSN