02/04/2019
Листоноша – це не лише доставка кореспонденції. Це ще й важлива соціальна місія
Листоноша Наталія Петриченко працює при Донецькому відділенні поштового зв‘язку і обслуговує такі віддалені села, як Червона Гірка, Дальня Шебелинка, Копанка, Прогрес і за один день долає по 35 кілометрів шляху!

За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» Донецькому відділенню поштового зв’язку було передано велосипед, яким відтепер користується Наталя.

  • Ми давно звернули увагу на цю проблему і розуміємо її важливість, – говорить один із координаторів проекту А. Русецький. – Адже листоноша сьогодні – це не просто доставка кореспонденції, це ще й важлива соціальна місія. Саме листоноші доставляють одиноким, стареньким, з обмеженими фізичними можливостями людям супутні товари, продукти харчування, забезпечують їхній зв’язок зі світом.

Протягом 2018 року, за підтримки благодійного фонду «Даруй Добро», велосипеди було передано до поштових відділень, медичних закладів у сільській місцевості та територіальних центрів у Морозівці, Чепілі, Вербівці, Крючках, П‘ятигірському (Балаклійський район), Барвінковому та ін.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.