07/05/2018
Улюблене місце для міловської малечі
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передав Міловській сільській раді (Балаклійський район, Харківська область) елементи дитячого спортивного майданчика.

Історія дитячого спортивно-ігрового майданчика в Міловій бере свій початок з осені минулого року. Місцева рада брала участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Це стало великою радістю для села. Втім, для повноцінного дитячого дозвілля існуючих елементів майданчика виявилось замало.

БФ «Даруй Добро» ініціював розширення потужностей дитячого майданчика – і вже навесні тут з’явилися додаткові гойдалки, новий ігровий комплекс, елемент «Автобус», балансир, рукохід, карусель, пісочниця з навісом та лавки.

Активісти місцевої громади, які переймаються долею села та проблемами дитинства, висловили щиру вдячність команді БО «ХОБФ «Даруй Добро» за небайдужість, реальну допомогу та активну життєву позицію, зазначаючи, що оновлений майданчик відразу став улюбленим місцем для відпочинку та дозвілля для міловської малечі.

БФ «Даруй Добро», на виконання соціальних програм, працює в рамках реалізації заходів, спрямованих на створення здоров’язберігаючого та розвивального середовища для дітей та юнацтва.