02/09/2019
«Даруй Добро» передав барвінківцям топіарій «Балерина»
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передала Барвінківській міській раді топіарій «Балерина».

Це стало чудовим, вишуканим сюрпризом для жителів районного центру.

Топіарій встановлено в центральному парку міста, неподалік від фонтану.
На сьогодні це одна з улюблених фотозон для містян і чудове місце для відпочинку.

У фонді переконані, що подібні композиції сприяють розвитку естетичного смаку і дуже добре мотивують людей до створення прекрасного.

Спеціалісти зазначають, що топіарії виготовляють зі штучної трави. Вони приємні на дотик і довговічні в есплуатації, добре переносять несприятливі погодні умови - дощ, сонце, мороз. А жителі міста вдячні Анатолію Русецькому - людині, яка ініціювала цей чудовий проект, за увагу до розвитку малих міст України.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.