05/09/2019
Нова література - до Дня знань

Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд" вкотре стала провідником важливих освітніх ініціатив. За сприяння фонду До Дня знань сільським школам Балаклійщини передано 600 примірників художньої, шкільної та наукової літератури.

Андріївським школам №1 та №2, Пришибському НВК, Міловській та Покровській загальноосвітнім школам передано по 120 примірників книг, серед яких – яскраві зразки класики української та зарубіжної літератури, науково-популярні видання, серії «Знамениті українці», «Знамениті події історії України», «Шкільна бібліотека», «Українська фантастика», дитяча література, зарубіжні авторські зібрання.

Цікаво, що серед науково-популярних видань – у новому оформленні книги про видатних українців Івана Багряного, Марка Кропивницького, Петра Гулака-Артемовського, Івана Котляревського, Миколу Лисенка, Остапа Вишню, Кардинала Сліпого, Дмитра Байду-Вишневецького, Павла Тичину, Петра Конашевича-Сагайдачного.

  • Ми були дуже раді зустріти однодумців, які підтримали нашу ініціативу і готові вкладати в інтелектуальний розвиток суспільства, – зауважив координатор проекту Анатолій Русецький. – Час іде, проте книга – це своєрідна інвестиція в майбутнє: вона на десятки років залишиться у бібліотеці, і назавжди – в серці людини.

Передача літератури – не новий досвід для благодійного фонду «Даруй Добро». Під його егідою вже неодноразово проводилися акції з передачі книг бібліотекам Харківщини, переважно, в сільській місцевості. У 2019-му благодійники інвестували в проект понад 200000 гривень.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.