21/01/2019
Андріївський дитсадок - з новим прасувальним пресом
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передав Андріївському дошкільному навчальному закладу паровий прасувалий прес SP-44.

Заклад планує використовувати даний пристрій у побутовому блоці дитсадка і наразі має можливість значно оптимізувати трудові та енергозатрати під час прасування. Ідеться також і про підвищення ефективності.

  • Це не лише чудова альтернатива праски, - зазначає завідувачка ДНЗ Тамара Протопопова. – Перш за все, це значне полегшення праці обслуговуючого персоналу дитсадка, а також її висока ефективність.

Колектив Андріївського ДНЗ, батьківська громада закладу щиро вдячні команді благодійного фонду «Даруй Добро» та особисто координатору проекту А. Русецькому за постійну увагу до дітей, підтримку та сприяння розвитку закладу.

Андріївський ДНЗ – один з найбільших дошкільних навчальних закладів Балаклійського району, який відвідують 220 діток.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.