01/06/2021
Конкурс дитячих малюнків «ПІДТРИМАЙ НАШИХ ЛІКАРІВ»

Благодійний фонд «Даруй Добро», за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, оголошує конкурс дитячого малюнка «ПІДТРИМАЙ НАШИХ ЛІКАРІВ». Ця ініціатива торкається одночасно двох важливих дат – Дня захисту дітей та Дня медичного працівника – і має на меті виховання поваги до професії лікаря та розвиток творчого мислення у дітей. Конкурс стартує з 01 червня у Балаклійській, Барвінківській, Борівській, Ізюмській, Донецькій, Куньєвській, Савинській та Оскільській територіальних громадах Ізюмського району. Дитячі малюнки будуть розміщені в лікувальних установах громад.

У світі триває пандемія COVID-19. На передньому краї боротьби опинилися медики. Вони борються з коронавірусом та іншими небезпечними хворобами, щоденно рятуючи життя. В таких умовах надзвичайно важливо підтримати лікарів на їх робочих місцях, а дітям донести важливість цієї професії.

  • Враховуючи це, ми вирішили створити особливу атмосферу у всіх лікувальних закладах району. Це чергова і така необхідна можливість сказати нашим лікарям та медсестрам «дякуємо», яка підкреслює значущість професії лікаря, – акцентував Анатолій Русецький.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком до 18 років, учні загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Ізюмського району.

Малюнки мають бути у форматі А-4 або А-3, оформлені у паспарту та містити інформацію про виконавця: ім’я та прізвище, вік, назва навчального закладу, населений пункт у якому проживає та контактний телефон.

Надсилати малюнки можна на адресу: 61001, м. Харків, пров. Поштовий, 5, Благодійний фонд «Даруй Добро» або передавати нашим представникам за адресами: м.Ізюм, пл.Дж.Леннона, 9/4 (Юридична компанія «ФАС-ЮСТ»), м.Балаклія, пров.1-го Травня, 7 (адвокатське об’єднання «СПРАВАР») у період до 15 червня 2021 року.

10 найкращих робіт будуть відзначені цінними подарунками. Всі учасники отримають Дипломи про участь. Малюнки будуть розміщені в медичних установах Ізюмського району саме в День медичного працівника і щодня нагадуватимуть медикам про щире визнання їхньої праці та повагу від громади, а особливо – від її наймолодших представників.

Довідки за телефоном: 050-859-08-51.