24/01/2019
Верхньосамарській школі (Близнюківський район) передано сучасний телевізор
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передала Верхньосамарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області новий сучасний телевізор «VINGA S32HD21B».

Заклад планує використовувати телевізор в умовах Нової української школи для візуалізації методик навчання, з метою більш ефективного засвоєння навчального матеріалу.

  • Телевізор у системі технічних засобів навчання відіграє важливу роль, сприяє підвищенню загального рівня успішності та заохочує учнів до навчання, - зазначає директор школи С. Хрипченко. – Для якісної організації навчально-виховного процесу, школа не може сьогодні обійтися без таких речей. І дуже важливо, що ми сьогодні маємо можливість співпрацювати з благодійним фондом "Даруй Добро", і ця співпраця відкриває для школи додатковий шанс для розвитку. 

Педагогічний та учнівський колективи Верхньосамарської ЗОШ, батьківська громада щиро дякують команді благодійного фонду «Даруй Добро» та особисто координатору проекту А. РУСЕЦЬКОМУ за вагомий внесок у розвиток закладів освіти та за увагу до дітей.

Наразі у школі навчається понад 100 дітей та працюють 29 педагогів.

З історії закладу


Історія Верхньосамарської школи веде свій відлік з 1897 року, коли було відкрите Верхньосамарське земське однокласне училище. У 1918 році заклад перейменували в початкову школу. У 1928 році за державним типовим проектом збудовано нове приміщення початкової школи, яке мало чотири класні кімнати. В 1930 році навчальний заклад мав назву «Школа колгоспної молоді», а пізніше - Неповна середня школа.

Перший випуск учнів із семирічною освітою був у 1936 році. У 1958 році до шкільного приміщення добудовано чотири класні кімнати. У 1960 році школа стає восьмирічною та через рік отримує статус середньої. Перший випуск із середньої школи був у 1964 році.

Нове двоповерхове приміщення школи на 320 учнівських місць, яке до сьогодні успішно функціонує у селі Верхня Самара, запущено в експлуатацію 16 грудня 1968 року.

За 120 років школу закінчили 1621 випускник, з них 16 отримали золоті медалі, а 27 – срібні. Слід зазначити, що 10 випускників повернулись в стіни рідної школи дипломованими вчителями.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.