09/01/2018
Петрівській амбулаторії надано допоміжні засоби для транспортування хворих

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» взяла участь у реалізації важливого соціального проекту з підтримки закладів охорони здоров’я в сільській місцевості.

На благодійних засадах Петрівській амбулаторії сімейної медицини, що в Балаклійському районі Харківської області, передано нові сучасні інвалідні візки імпортного виробництва та витратні матеріали для використання в роботі.

Зокрема, інвалідні візки призначені для транспортування хворих, які, з огляду на стан здоров’я, не здатні самостійно пересуватися, усередині амбулаторії.

«Травми, серцево-судинні порушення та інші стани, коли людині показаний спокій, – це саме ті нерідкі випадки, коли ми змушені згадувати про допоміжні засоби для транспортування наших пацієнтів всередині амбулаторії, - зазначають у сільській лікарні.  

Трудовий колектив медичної установи радо сприйняв дане благодійне сприяння фонду та відзначив важливість означеної благодійної акції, особливо для людей вразливих соціальних категорій.

  • Ми дуже вдячні фонду та, безпосередньо, координатору акції Анатолію Русецькому за увагу та вирішення проблем сільської медицини, - підсумовує головний лікар Петрівської амбулаторії сімейної медицини Олександр Скалицький.

Робота благодійного фонду «Даруй Добро» в даному напрямку продовжується. Підтримка закладів охорони здоров’я – один з основних пріоритетів БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро».