14/01/2019
В Андріївській ЗОШ №1 – нове кухонне обладнання

 

Мета проекту: підтримка загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, поповнення та осучаснення матеріально-технічної бази шкіл. Формування здорового способу життя, турбота про здоров’я дітей шкільного віку.

Статус: реалізований

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» потурбувалася про те, щоб у харчоблоці Андріївської загальноосвітньої школи №1 з’явилося нове кухонне обладнання для раціонального зберігання посуду та приладдя.

Для цих потреб закладу було передано сертифікат на постачання обладнання. Сума замовлення склала 11300 гривень.

 Ірина Кінаш, директор Андріївської ОШ №1:

  • З розряду новин "було і стало". Завдяки співпраці з благодійним фондом «Даруй Добро», у нашому харчоблоці з’явилися нові сучасні стелажі з нержавіючої сталі для сушки посуду та іншого приладдя, замість старих дерев’яних. Вони чудово вписалися у комплект іншого електрообладнання, оновленого за останні роки коштами районного та обласного бюджетів. Ми щиро вдячні благодійному фонду та особисто Анатолію Русецькому за увагу та ефективне вирішення проблем закладів освіти.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.