20/09/2018
Нагороджено переможців конкурсу «Моя мрія»

Одним із вражаючих благодійних  штрихів літа 2018 року є Творчий конкурс дитячих робіт «Моя мрія».

Ініціатива організаторів була цілком зрозуміла і головним  її аргументом стало те, що мрії дітей повинні збуватися. Діти повинні розуміти свою значущість і гідність уже на старті свого життя. А ще цей конкурс мав вагому мотиваційну складову: діти вдалися до вишуканих творчих форм і технік, щоб висловити свою мрію. Вони писали вірші, прозові твори, малювали, виготовляли саморобки, працювали в техніці декупаж, аплікації, бісероплетіння, шиття тощо . 


На розгляд конкурсної комісії надійшло понад 400 робіт у різних мистецьких номінаціях.У конкурсі взяли участь діти від 3 до 18 років. Надихає той факт, що в на Україні підростає духовне покоління: більшість творчих робіт присвячені темі миру в Україні, патріотизму, відданості рідній землі.

У рамках конкурсу було відзначено 35 дітей – переможців із різних районів Харківської області. Усі були відзначені грамотами та цінними подарунками. Дітей прийшли підтримати їхні батьки, громадськість, духовенство. Зокрема, на конкурс завітав батько одного з учасників конкурсу Володимира Сильченка, настоятель Свято-Іллінського храму селища Близнюки отець Олексій Сокаль. Він зауважив, що зерна добра, посіяні в дитинстві, обов’язково дадуть добрі сходи і переконливий урожай.

За умовами конкурсу, організаторами, шляхом жеребкування, було здійснено мрії кількох дітей у різних вікових категоріях. Так, Ганні Похилій з Барвінкового було вручено сертифікат на сімейну подорож до парку атракціонів, адже ми культивуємо сімейні цінності. Дівчинка разом з родиною отримала шанс провести сповнений чудових пригод день у Центральному парку розваг ім. Горького (м. Харків).  Фотоапарат було вручено Софії Царук з сел. Донець Балаклійського району. Андрія Меркулова з Андріївки чекає велосипед.

Сергію Одінцову з с. Малолітки Барвінківського району було вручено унікальні видання «Історія українського війська» та «Традиції українського народу», адже хлопчик мріє стати захисником України. І це теж наснажує всіх, хто мав причетність до цього надзвичайно цікавого конкурсу.

  • Резюмуючи, слід зазначити, що у дитячої аудиторії є запит на подібні проекти. Для багатьох дітей конкурс став стимулом для розкриття та розвитку таланту. І ми задоволені тим, що підготували для них цей чудовий трамплін, - зауважив А. Русецький, головний ініціатор доброго починання, спрямованого на підтримку і розвиток підростаючого покоління.підростаючого покоління.Конкурс прошов під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії СВІТЛИЧНОЇ, за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія РУСЕЦЬКОГО та за участі благодійного фонду «Даруй Добро». У церемонії нагородження взяли участь перші особи Балаклійського району Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, та Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради.