19/04/2019
Футбольну команду «Валькірії» забезпечено спортивною формою
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передав дівочій футбольній команді «Валькірії» Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.

Команда «Валькірії» входить до десятки кращих команд України в своєму віці (2006-2007 рік народження) і наразі посідає 6-те місце у Першій лізі.

«Валькірії» – неодноразовий переможець обласних та всеукраїнських турнірів, найбільш помітним з яких є «Кубок Янголів» в Івано-Франківську.

Команда росте, набирає обертів, є своєрідною кузнею кадрів. Завдяки високому професіоналізму, дівчаток запрошують на навчання до спортивних інтернатів обласного центру, а це вже перспективи в професійному спорті, контракти, які також стали реальністю для провідних гравців.  

За словами тренера команди Володимира Чаговця, наступна амбітна сходинка команди – стати чемпіонами-2020 в регулярному Чемпіонаті України з футзалу.

  • Враховуючи великі спортивні звитяги наших дітей, ми завжди підтримуємо їх, стараємось, щоб у них було все необхідне для занять спортом та для перемог, – зазначає координатор благодійних проектів Анатолій РУСЕЦЬКИЙ.

В селищі Андріївка Балаклійського району створено всі необхідні умови для майбутніх спортсменів, працює багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям, у належній кількості команда забезпечена спортінвентарем.

Напередодні, за сприяння БФ «Даруй Добро», дітей забезпечено новими комплектами спортивної форми в кількості 20 штук – і команда готова до нових спортивних звершень.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.