01/01/2019
Мета проекту: естетичне виховання дітей та молоді, розвиток творчих здібностей дітей та юнацтва, популяризація спортивної бальної хореографії та здорового способу життя.


Статус: реалізований

Опис проекту:
Мало кого залишає байдужим танець! Особливо коли йдеться про бальну хореографію.
Однією з найпомітніших у культурному житті Харківщини подій наприкінці 2018 року став Всеукраїнський конкурс зі спортивної бальної хореографії "Legend of dance", який традиційно проходить у селищі Донець Балаклійського району Харківської області. Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" уже четвертий рік поспіль підтримує цей конкурс.


Цьогоріч на паркеті фізкультурно-оздоровчого комплексу "Газовик» у Дінці, зустрілися понад 600 учасників, вихованців 70 танцювальних клубів, з 30 міст України! Для когось це був зворушливий дебют, а для когось - гідне
продовження власних успіхів.Найбільш солідне представництво на конкурсі забезпечили діти з Балаклійського району. Учасники конкурсу мали можливість узяти участь у великому рейтинговому заході і найкращим чином проявити себе. А це найголовніше, коли мова йде про підтримку дітей на старті та створення для них ситуації успіху. Переможці та учасники конкурсу були відзначені грамотами, кубками й медалями, які далися їм ціною тяжкої повсякденної праці, ціною копіткої праці їхніх тренерів та, звичайно ж, за підтримки батьків, які завжди поруч з дітьми.Команда "Даруй Добро" щиро вітає всіх учасників Всеукраїнського конкурсу і бажає гараздів на творчій ниві. Організатори нагородили Дипломом Анатолія Русецького, який надає сприяння в організації конкурсу.


Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.