30/03/2018
З найкращим подарунком долі!
Згідно з діючою програмою благодійного фонду «Даруй Добро» «Суспільство – дітям», у подарунок новонародженим на Балаклійщині було передано комплекти для купання, які дають можливість молодим матусям зробити зручнішим  та дбайливішим догляд за немовлятами.

Цими днями в Балаклійському пологовому Будинку, який є структурним підрозділом Балаклійської центральної клінічної районної лікарні, народилося десятеро немовлят. В цілому ж, дана благодійна акція поширюється на всіх немовлят, які з'являються на світ у стінах Балаклійського пологового будинку. Малюки очікують виписки додому, а їхні матусі завдячують фонду «Даруй Добро» за приємні, а головне – актуальні подарунки та передають вітання ініціатору акції А. Русецькому за підтримку та турботу про підростаюче покоління. 

Нагадаємо: на вирішення питань організації дитячого дозвілля та популяризації норм здорового способу життя в Балаклійському районі, за сприяння БФ «Даруй Добро», реалізовано численні проекти з установлення елементів дитячих спортивно-ігрових майданчиків в Савинцях, Покровському, Морозівці, Петрівському, Пришибі, Міловій, Андріївці.