20/02/2018
Балаклійські волейболісти показали гру найвищого ґатунку

«Даруй Добро» традиційно підтримав Відкритий турнір з волейболу у Балаклії.

 У змаганнях традиційно взяли участь найсильніші колективи Харківської області. Чемпіон І групи обласної Спартакіади 2017 року з волейболу серед районів області та міст обласного значення команда міста Куп’янськ, срібний призер - колектив міста Первомайський, володарі бронзових медалей - збірна Балаклійського району та волейболісти з міста Ізюм.

У запеклій та цікавій боротьбі вперше, за багато років, балаклійська збірна спромоглась вибороти золоті медалі на власному майданчику. Останнім часом хлопцям вдавалось здобувати перемоги лише за межами Балаклійського району.

І тур
Збірна Балаклійського району - Збірна м. Ізюм 2:0 (25:23, 25:17)
"Оскіл" (м. Куп’янськ) - Збірна м. Первомайський 2:0 (25:17, 25:15)

ІІ тур
Збірна м. Первомайський - Збірна м. Ізюм 0:2 (18:25, 21:25)
Збірна Балаклійського району - "Оскіл" (м. Куп’янськ) 2:1 (21:25, 25:22, 15:10)

ІІІ тур
Збірна м. Ізюм - "Оскіл" (м. Куп’янськ) 0:2 (22:25, 21:25)
Збірна Балаклійського району - Збірна м. Первомайський 2:0 (25:16, 25:19)

Таким чином, балаклійці перші, команда з Куп'янська друга, треті ізюмчани і четверими фінішували первомайці.

По завершенні турніру учасників змагань привітали депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, який надає всебічне сприяння розвитку спорту в Харківській області, та начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Сергій Кунденко. Кращими гравцями турніру стали: Костянтин Кравчук (Балаклія), Юрій Пехов (Ізюм), Віталій Савченко (Первомайський) та Дмитро Руденко (Куп’янськ). Пам'ятним дипломом відзначено Валерія Жукова – учасника бойових дій в Афганістані, ветерана балаклійського волейболу.

Традиційно турнір підтримала Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», надавши благодійне сприяння в організації заходу.