19/12/2020
«Відчиніть – це Я!»

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» До Дня Святого Миколая презентувала проєкт «Відчиніть - це Я! (Откройте - это Я! - Open - it’s me!)”, розроблений на підтримку діток, які потребують особливого піклування та догляду. Щодня вони борються за можливість нормально жити та розвиватися. Час для них відіграє дуже важливу роль. А раннє втручання та гідні умови розвитку дають подекуди вражаючі результати. На Балаклійщині понад 300 родин виховують діток з інвалідністю. Це ціла спільнота, яка потребує посиленої уваги влади та суспільства.

Щоб звернути увагу на цю проблему, організатори поспілкувалися з 12-ма родинами, влаштували для них професійну фотосесію та  створили календар. На його сторінках опубліковано історії неймовірної малечі, яка докладає чималих зусиль, щоб, наприклад, сісти на велосипед, узяти до рук ракетку чи елементарно – почути свою маму.

Наразі наші чарівні діти мріють про власне приміщення в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області і сенсорне обладнання, ефективне у боротьбі з аутизмом, ДЦП та іншими недугами.

«Цим проєктом ми робимо крок назустріч дітям та їхнім батькам, – говорить Анатолій Русецкий. – До Дня Святого Миколая діткам з інвалідністю, а також їхнім братам та сестрам ми подарували календарі та новорічні подарунки. Додатковий тираж календарів ми плануємо виготовити та передати Громадській організації «Чарівні діти» для реалізації в Україні та за кордоном».

Усі охочі можуть придбати календар за телефоном ГО «Чарівні діти» +38 0 (95) 332 01 40 або за телефоном організаторів +38 0 (50) 859 08 51. Виручені кошти стануть внеском у придбання сенсорного обладнання для дітей у Балаклії.
 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.