08/01/2019
Родині Боровок передано благодійну допомогу на лікування доньки
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» приділяє увагу питанням лікування дітей від серйозних недуг.

15-річна Єлизавета Боровок із Первомайського, учениця третьої міської школи, - дівчинка активна, розумна, обдарована, здібна до наук. Переможниця олімпіад, навесні 2018 отримала запрошування на безкоштовне навчання до Албанії. Проте усі плани в один момент перекреслив страшний діагноз – онкологія.
Звістка про хворобу Лізи сколихнула все місто. На її лікування люди активно почали збирати гроші, влаштували благодійний концерт. Активну участь у благодійній акції взяв фонд «Даруй Добро». Родині дівчинки було передано сертифікат на суму 15 000 гривень.

Зокрема, ця ситуація не залишила байдужим одного з координаторів проекту Анатолія Русецького. До акції приєдналась і його донька, яка передала власні збереження дитині, якій вкрай необхідна допомога.

 – Якось моя донька сказала: «Тату, я хочу передати свої збереження дитині, якій це буде дуже потрібно». Мене вразила позиція доньки, і я підтримав її. Це поклало початок нашій співпраці з благодійниками – і на День Святого Миколая ми передали батькові Лізи Боровок сертифікат на лікування. Вважаю, що подібна допомога – це справа честі для кожного з нас, – підсумував Русецький.

Команда благодійного фонду «Даруй Добро» бажає Лізі Боровок швидкого одужання і Божих благословінь.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.