07/08/2018
У Вільхуватці запрацював новий дитячий майданчик
Завдяки зусиллям Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» у селі Вільхуватка (Морозівської сільської ради Балаклійського району) з’явився новий дитячий ігровий майданчик.

Вільхуватка належить до малих населених пунктів з населенням близько 300 осіб. За даними місцевої сільської ради, у селі проживають 10 дітей до 18 років. На літніх канікулах у Вільхуватці збирається понад 30 дітей, зазначає Морозівський сільський голова Олександр Поберій.

Зараз вони із задоволенням і користю проводять час на новому майданчику.

«У дітей повинне бути дитинство, незважаючи на їхню кількість. Закони раціональності тут не працюють. тому в кожному населеному пункті ми намагаємось забезпечити дітям рівний доступ у питаннях всебічного розвитку, - переконаний координатор проекту Анатолій Русецький.

За його сприяння було мобілізовано всі необхідні благодійні ресурси, аби в селі з’явилися нові гірки, гойдалки, пружинки, пісочниці для малечі.   

До того ж, новими елементами доповнено існуючий майданчик у Морозівці, який функціонує на території загальнносвітньої школи.

Робота в цьому напрямку триває.