06/09/2022
10 000 000 гривень для ЗСУ

Підсумки за березень-серпень

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України благодійний фонд «Даруй Добро» зібрав перші 10 000 000 гривень на підтримку Збройних сил України.

 • Разом з вами ми зібрали 10 000 000 гривень, – підкреслює координатор проектів фонду, військовослужбовець штабу угруповання військ «Харків» Анатолій Русецький. – Ми звертаємось до всіх, чиє серце посилено б’ється, коли над черговим населеним пунктом майорить український прапор, – підтримайте наших захисників!

«Даруй Добро» працює у координації зі Штабом оборони Харкова і передає оборонцям Харківщини тільки затребувані оперативною ситуацією предмети спорядження, амуніції, індивідуального захисту, аеророзвідки, транспорт. Зібрані кошти витрачено, перш за все, на придбання безпілотних літальних апаратів – квадрокоптерів та дронів – 14 одиниць, автомобілів – 38 одиниць, ноутбуків, планшетів, відеокамер, GPS, тактичних окулярів, навушників, наплічників, систем безперебійного живлення, супутникових систем зв’язку Starlink, генераторів, мобільних телефонів, пально-мастильних матеріалів, а також продуктів харчування.

Крім цього, фонд активно співпрацює та залучає до допомоги армії кошти бізнесу. Так, при координації фонду, ЗСУ передано ще кілька десятків автомобілів та квадрокоптерів. На фронті це речі першої необхідності, які дозволяють нашим захисникам мати технологічну перевагу над ворогом, бути точними, мобільними та захищеними.

Благодійний фонд дякує всім донаторам – як великим бізнес-структурам, так і громадянам України – за активну громадянську позицію та допомогу українським захисникам, які боронять Харківщину від ворога.

 • Війна триває, а ми продовжуємо боротьбу за свою свободу та незалежність, знаючи, що наші хлопці потребують нашої з вами допомоги та підтримки, – говорить голова правління благодійного фонду «Даруй Добро» Юлія Овдієнко. – З початку війни фонд активно допомагає 92-й окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка, 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр», спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України та «Альфа» Служби безпеки України, різним підрозділам ЗСУ та Головного управління розвідки. Тому кожен Ваш донат – це реальна підтримка захисників Харківщини, які самовіддано захищають Україну на Харківському, Ізюмському, Чугуївському напрямках, де досі тривають запеклі бої.

Благодійні внески можна легко перерахувати з мобільного телефону за реквізитами. Ваша позиція, Ваші донати – це здатність впливати на хід історії і внесок у Перемогу України:

 • Банківські реквізити для платежів у гривні
  Благодійна організація
  «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
  IBAN: UA083348510000000002600417885,
  Відділення ПУМБ
  «РЦ Північно-Східний»
  Призначення платежу - БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК!
  Код за ЄДРПОУ: 37878302

  Для платежів у валюті:
  Name of the organization:​
  Charitable organization «Kharkov Region Charity Fund «Daruj Dobro»
 • Business address:
  5 Poshtovyi lane, Kharkiv, 61050, Ukraine
  Organization registration number:
  37878302
  Beneficiary bank name:
  FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
  Beneficiary bank business address:
  4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
  SWIFT BIC:
  FUIBUA2X
  Account for donations in EUR:
  UA433348510000000000260036951
  Account for donations in USD:
  UA433348510000000000260036951


Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів.